KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12658004
nr 1265 8004
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Oljemålning, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Mood indigo, 1986. Signerad. Olja på duk, 50x65
måndag 15 juli 2019
kl 19:57:52
- Klassiska
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer